Hotel

Happiness Hostel Boracay

Bulabog Beach Toon op de kaart
Hotel
Type

Over deze woning

Happiness Hostel Boracay · Hotel · Balabag · Boracay, Philippines

Happiness Hostel Boracay, located in Malay, Aklan, offers a vibrant and inviting atmosphere with its colorful architecture and tropical design. The property features a central swimming pool adorned with playful inflatable decorations, including a rainbow and cloud float, perfect for relaxation. Surrounding the pool are comfortable seating areas with wicker chairs and tables, ideal for socializing or enjoying a quiet moment. The building’s exterior showcases charming pastel-colored arches and balconies, complemented by thatched roofs and natural wood accents, creating a warm and welcoming environment for guests.

Wat deze plek te bieden heeft

Voorzieningen
Gratis wifi Zwembad Restaurant Bar/Lounge Airconditioning Wasservice
Strand en water
Toegang tot het strand (5 minuten lopen)
Beleid
Huisdiervriendelijk Alleen voor volwassenen Gezinsvriendelijk Rookvrije kamers Roken toegestaan

Kamers & eenheden

Inchecken Voeg datums toe
Uitchecken Voeg datums toe
Nachten
Gasten
Standard Double
Room
₱3,300
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom
Reserveer deze kamer
Triple Room
Room
₱4,300
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom
Reserveer deze kamer
Quadruple Room
Room
₱5,300
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom
Reserveer deze kamer
Bed in 4 Bed Mixed Dormitory Room
Room
₱1,000
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom
Reserveer deze kamer
Bed in 4 Female Dormitory Room
Room
₱1,200
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom
Reserveer deze kamer

Beleid

Inchecken
14:00
Afrekenen
11:00

Neem contact op met de accommodatie voor gedetailleerde voorwaarden.

Locatie

Happyness, Bulabog Road, Wetland № 3, Bulabog, Balabag, Malay, Aklan, Western Visayas, 5608, Philippines

Bekijk op de kaart
Snelle antwoorden

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Happiness Hostel Boracay zich?

Happiness Hostel Boracay ligt in Balabag, Malay, Aklan, Philippines — hotel op het eiland Boracay, Filipijnen.

Wat voor soort accommodatie is Happiness Hostel Boracay?

Happiness Hostel Boracay – hotel in Boracay, Filipijnen.

Hoeveel kamertypes biedt Happiness Hostel Boracay aan?

Happiness Hostel Boracay heeft 5 kamertypes beschikbaar. Je kunt elke kamer met capaciteit en prijs op deze pagina bekijken.

What are the check-in and check-out times at Happiness Hostel Boracay?

Inchecken kan vanaf 14:00. Uitchecken is voor 11:00. Neem contact op met de accommodatie voor een late check-in of vroeg vertrek.

Hoe boek ik Happiness Hostel Boracay?

Je kunt direct vanaf deze pagina een boekingsaanvraag versturen via het aanvraagformulier rechts. Ons team en de accommodatie bevestigen dezelfde dag nog de beschikbaarheid en de volgende stappen.

Dit vind je misschien ook leuk

Vergelijkbare verblijven op Boracay

Alles bekijken
PHP 1,026/ nacht
Boekingsverzoek