Hotel

Asya Premier Suites

Station 3 Toon op de kaart
Hotel
Type

Over deze woning

Asya Premier Suites · Hotel · Manoc-Manoc · Boracay, Philippines

Asya Premier Suites is a 4-star, suites-only resort on a hill at the quiet southern end of White Beach, near Cagban port, with its own private beach access — about 300 metres from the main stretch of White Beach. Opened in 2009, it's built around large, airy suites rather than standard hotel rooms, every one with a separate living area and its own balcony. On site there's an outdoor pool with a poolside bar, a restaurant, a fitness centre, a massage room, a business centre and a complimentary shuttle to D'Mall. The front desk can help arrange eco tours, kayaking, parasailing, sailing, golf and snorkelling. Beach towels and umbrellas are provided, and babysitting is available for a surcharge. A cooked-to-order breakfast is served daily from 7am to 10:30am for a fee rather than included in the room rate. The 110 sqm Premier Suite is set up with either one king bed or two double beds, and looks out over the pool or the sea from its balcony, with a freestanding bathtub in the en suite bathroom. The 130 sqm Presidential Suite goes further: its own private pool with beach beds on the balcony, outdoor seating overlooking the beach and sunset, and a bathroom with a double sink and a separate tub. All suites have complimentary WiFi, a flat-screen cable TV with a DVD player, a safety deposit box and a minibar. Check-in is from 2:00pm and check-out by 11:00am.

Wat deze plek te bieden heeft

Voorzieningen
Gratis wifi Zwembad Restaurant Sportschool / Fitnesscentrum Jacuzzi Zakencentrum
Kamerkenmerken
Flatscreen-tv Privé balkon/terras Minibar Kluisje op de kamer Bad
Strand en water
Toegang tot het strand Privéstrand Uitzicht op de oceaan

Kamers en prijzen

Asya Premier Suites werkt met aanvragen, niet met directe boekingen

De kamers van deze accommodatie zijn nog niet online te boeken. Stuur een aanvraag en ons team op Boracay reageert met prijzen en beschikbaarheid, meestal dezelfde dag.

Beschikbaarheid opvragen Chat met ons team op Boracay.

Beleid

Inchecken
14:00
Afrekenen
11:00

Neem contact op met de accommodatie voor gedetailleerde voorwaarden.

Locatie

Asya Premier Suites, Angol Road, Kipot, Manggayad, Manoc-Manoc, Malay, Aklan, Western Visayas, 5608, Philippines

Bekijk op de kaart
Snelle antwoorden

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Asya Premier Suites zich?

Asya Premier Suites ligt in Manoc-Manoc, Malay, Aklan, Philippines — hotel op het eiland Boracay, Filipijnen.

Wat voor soort accommodatie is Asya Premier Suites?

Asya Premier Suites – hotel in Boracay, Filipijnen.

Hoeveel kamertypes biedt Asya Premier Suites aan?

Asya Premier Suites heeft 3 kamertypes beschikbaar. Je kunt elke kamer met capaciteit en prijs op deze pagina bekijken.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Asya Premier Suites?

Inchecken kan vanaf 14:00. Uitchecken is voor 11:00. Neem contact op met de accommodatie voor een late check-in of vroeg vertrek.

Hoe boek ik Asya Premier Suites?

Je kunt direct vanaf deze pagina een boekingsaanvraag versturen via het aanvraagformulier rechts. Ons team en de accommodatie bevestigen dezelfde dag nog de beschikbaarheid en de volgende stappen.

Voltooi je reis

Voeg activiteiten en transfers toe aan uw verblijf.

Populaire activiteiten

Alles bekijken

Luchthaventransfers

Alles bekijken
Dit vind je misschien ook leuk

Vergelijkbare verblijven op Boracay

Alles bekijken
PHP 10,300/ nacht
Kies een kamer