Resort

Movenpick Resort & Spa Boracay

Off White Beach Toon op de kaart
Resort
Type

Over deze woning

Movenpick Resort & Spa Boracay · Resort · Yapak · Boracay, Philippines

Het Movenpick Resort & Spa Boracay in Malay, Aklan, biedt een serene en luxueuze vakantiebestemming. Het resort beschikt over een groot zwembad met een rond bubbelbad en ligstoelen, omgeven door palmbomen en weelderig groen. Een ruime eetzaal met een hoog plafond en grote ramen biedt een comfortabele plek om van maaltijden te genieten. De rustige sfeer en de prachtige omgeving maken het resort tot een ideale bestemming voor ontspanning en vrije tijd.

Wat deze plek te bieden heeft

Voorzieningen
Gratis wifi Restaurant Bar/Lounge Spa Airconditioning 24-uurs receptie Wasservice Roomservice Zakencentrum
Strand en water
Gemeenschappelijk zwembad
Beleid
Alleen voor volwassenen Gezinsvriendelijk Rookvrije kamers Niet roken Toegestane evenementen

Kamers & eenheden

Inchecken Voeg datums toe
Uitchecken Voeg datums toe
Nachten
Gasten
Classic Twin
Room
₱9,700
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Classic Twin-kamer biedt een comfortabele ruimte met twee bedden, een flatscreen-tv en een bureau. De badkamer is voo...

1 Twee eenpersoonsbedden
Bidet Handdoeken aanwezig Broodrooster Kabel-/satelliet-tv Smart-tv +13 more
Reserveer deze kamer
Classic Queen
Room
₱9,700
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Classic Queen-kamer beschikt over een ruim interieur met een groot bed, een glazen schuifdeur naar een balkon met zit...

1 Queensize bed
Bidet Handdoeken aanwezig Broodrooster Kabel-/satelliet-tv Smart-tv +16 more
Reserveer deze kamer
Superior King Room
Room
₱10,700
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Superior King Room beschikt over een ruim bed met een blauwe sprei en sierkussens, een bureau, een televisie en een z...

1 Kingsize bed
Bidet Handdoeken aanwezig Broodrooster Kabel-/satelliet-tv Kledingkast +14 more
Reserveer deze kamer
Superior Twin Room
Room
₱10,700
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Superior Twin Room beschikt over twee comfortabele bedden met fris wit beddengoed en levendige blauwe accenten. Een g...

1 Twee eenpersoonsbedden
Bidet Handdoeken aanwezig Broodrooster Kabel-/satelliet-tv Smart-tv +16 more
Reserveer deze kamer
Executive King
Room
₱11,450
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Executive King-kamer beschikt over een ruim interieur met een comfortabel kingsize bed, een flatscreen-tv en een zith...

1 Kingsize bed
Handdoeken aanwezig Broodrooster Kabel-/satelliet-tv Kledingkast Gratis wifi +10 more
Reserveer deze kamer
Junior King Suite
Room
₱14,600
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Junior King Suite beschikt over een ruime kamer met een kingsize bed, houten vloeren en een grote badkamer met een ap...

1 Kingsize bed
Bidet Handdoeken aanwezig Broodrooster Kledingkast Gratis wifi +13 more
Reserveer deze kamer
Premier King Suite
Room
₱15,000
from / night
Up to 2 guests 1 Bedroom 1 Bathroom

De Premier King Suite beschikt over een ruime woonkamer met een comfortabele zithoek, een eettafel en een grote televisi...

1 Kingsize bed
Bidet Handdoeken aanwezig Kledingkast Gratis wifi Föhn +10 more
Reserveer deze kamer

Beleid

Inchecken
14:00
Afrekenen
11:00

Neem contact op met de accommodatie voor gedetailleerde voorwaarden.

Locatie

Mövenpick Resort & Spa Boracay, Punta Bunga Road, Station 0, Yapak, Malay, Aklan, Western Visayas, 5608, Philippines

Bekijk op de kaart
Snelle antwoorden

Veelgestelde vragen

Waar bevindt Movenpick Resort & Spa Boracay zich?

Movenpick Resort & Spa Boracay ligt in Yapak, Malay, Aklan, Philippines — resort op het eiland Boracay, Filipijnen.

Wat voor soort accommodatie is Movenpick Resort & Spa Boracay?

Movenpick Resort & Spa Boracay – resort in Boracay, Filipijnen.

Hoeveel kamertypes biedt Movenpick Resort & Spa Boracay aan?

Movenpick Resort & Spa Boracay heeft 7 kamertypes beschikbaar. Je kunt elke kamer met capaciteit en prijs op deze pagina bekijken.

What are the check-in and check-out times at Movenpick Resort & Spa Boracay?

Inchecken kan vanaf 14:00. Uitchecken is voor 11:00. Neem contact op met de accommodatie voor een late check-in of vroeg vertrek.

Hoe boek ik Movenpick Resort & Spa Boracay?

Je kunt direct vanaf deze pagina een boekingsaanvraag versturen via het aanvraagformulier rechts. Ons team en de accommodatie bevestigen dezelfde dag nog de beschikbaarheid en de volgende stappen.

Dit vind je misschien ook leuk

Vergelijkbare verblijven op Boracay

Alles bekijken
PHP 9,500/ nacht
Boekingsverzoek